Apie

PETUXE misija - dirbti su meile

Petuxe savo veikloje vadovaujasi vertybėmis, kurios svarbios kiekvienam iš mūsų. Petuxe rūpinasi mūsų gerove, pasauliu, kuriame gyvename, gyvūnais, kuriuos auginame. Petuxe tai daro kiekvieną dieną ir kiekviename žingsnyje, kurdami ir gamindami tvarius produktus, paremtus pagarba gamtai ir didele meile gyvūnams, mūsų augintiniams, mūsų draugams.

Petuxe kosmetika kuriama entuziastingų žmonių komandos, kurie kosmetikos kūrime sukauptas žinias ir patirtį panaudoja savo aistrai šunims ir katėms, ir kurie jaučia pareigą puoselėti planetą, kurioje gyvena.

Petuxe produktai

Aukštos kokybės tvari veganiška kosmetika

Vienas aukščiausių Petuxe prioritetų yra tvarumas. Norėdami tinkamai pasirūpinti savo augintiniais, pirmiausia turime pasirūpinti aplinka, kurioje jie gyvena. Dėl šios priežasties, Petuxe kosmetikos produktų kūrimui pasitelkiama ne tik ilgametė patirtis, bet ir šiuolaikinės technologijos, leidžiančios kurti aukščiausios kokybės produkciją aplinkai draugišku būdu.

Petuxe produktų sudėtis yra veganiška, jų pagrindą sudaro natūralūs mineralinės bei augalinės kilmės ingredientai. Gamyboje naudojamas išgrynintas vanduo, o kosmetika nėra testuojama su gyvūnais.

Paremta technologijomis

Petuxe kosmetikos kūrimu rūpinasi MTTP (mokslinių tyrimų ir plėtros) komanda, kurios taikomos inovacijos leidžia naudoti ekologiškos kilmės sudedamąsias dalis bei tvarius gamybos sprendimus. Petuxe yra vienas iš nedaugelio prekinių ženklų, kuris gali pasigirti savo gamyboje naudojantis beveik 100% ekologiškos kilmės ingredientų, sunaudojantis iki 99% mažiau vandens ir išskiriantis iki 80% mažesnį CO2 kiekį.

Petuxe taip pat bendradarbiauja su Žaliuoju Tašku (Green Point) – visų kosmetikos priemonių pakuotės yra pažymėtos Žaliojo Taško simboliu ir yra perdirbamos.

Apie imone

Patirtis ir žinios kosmetikos žmonėms gamyboje

Petuxe prekinis ženklas yra dalis Valquer Laboratories, daugiau nei 45 metus gaminančios profesionalią kosmetiką žmonėms. Per šį laikotarpį sukauptos žinios, patirtis ir įvaldytos technologijos padėjo Valquer Laboratories komandai sukurti Petuxe prekinį ženklą, skirtą mūsų ištikimiausiems draugams.

Petuxe komanda tiki, kad mūsų mylimi augintiniai nusipelno nemažesnio dėmesio, nei sau skiriame mes patys. Dėl šios priežasties Petuxe produktai kuriami su tiek daug meilės. Aukščiausios kokybės technologijomis paremti produktai gaminami su atsakingu požiūriu į aplinkosaugą ir laikantis Jungtinių Tautų iškeltų Darnaus vystymosi tikslų.

Petuxe gamykloms yra suteikti aukščiausios kokybės sertifikatai, kuriuos papildo gamyklose taikomi aplinkos apsaugos ir socialinės apsaugos nuostatai, 100% derantys su Petuxe vertybėmis.

Kiekvienas Petuxe produktų gamybos žingsnis yra griežtai prižiūrimas. Visų gamyboje naudojamų žaliavų kokybės kontrolei įdiegta viena reikliausių, ISO aplinkos apsaugos valdymo sistema, padedanti užtikrinti tinkamą gamybos procesą.

ISO2